NUMERO UNO s.r.o.

Agency

nmr collection  
franchising concept franchising concept
  business strategy

geox10.jpg
GEOX - ZNAČKA, KTERÁ DÝCHÁ S VÁMI !
GEOX nabízí modernímu spotřebiteli DOBŘE NAVRŽENÉ produkty , které jsou ideální pro KAŽDODENNÍ POUŽITÍ a které jsou k dispozici za DOSTUPNÉ CENY. Patentovaná technologie GEOX je hlavním znakem, kterým se společnost odlišuje a díky níž je světovou jedničkou v oblasti PRODYŠNÝCH TECHNOLOGIÍ.
BOTA, KTERÁ DÝCHÁ
PATENT GEOX
Geox perforoval gumové podrážky svých bot a vložil do nich speciální mikroporézní membránu, která absorbuje a odvádí pot, aniž by se dostala voda dovnitř.
Mikropóry membrány jsou menší než kapky vody, které se tedy nemůžou dostat přes membránu, ale jsou větší než molekuly vodní páry.
Pot ve formě vodní páry se tak může dostat skrz membránu ven přes perforované podešve.
VÝHODY
Patent Geox snižuje přehřívání nohou:
postupné odstranění vlhkosti uvnitř boty vytváří ideální, zdravé mikroklima pro nohy a v zimě je udržuje v teple a suchu a v létě v chladu a suchu.


geox5.jpggeox8.jpggeox9.jpg
BUNDA, KTERÁ DÝCHÁ
PATENT GEOX
Praktické řešení patentované společností Geox využívá principu proudění, který způsobuje to, že teplý vzduch stoupá. V oblečení značky Geox prochází vlhký vzduch vzniklý odpařováním potu skrz trojrozměrnou vložku ve vnitřním obložení oděvu kolem těla. Vzduch tak uniká prodyšnou páskou, která vede z jednoho ramena na druhé. Vnitřek pásku má speciální nepromokavou a prodyšnou membránu, která má dvojí funkci, tj. umožňuje únik teplého, vlhkého vzduchu a zároveň zabraňuje proniknutí vody dovnitř.
VÝHODY
Účinnost patentu oblečení Geox byla prokázána testy, které se prováděly pomocí zvláštních patentových zařízení ve výzkumných laboratořích značky Geox. Tyto testy srovnávaly dva naprosto stejné oděvy, jeden byl se systémem Geox a jeden bez. Testy ukázaly, že oděv s patentovaným systémem Geox měl až o 40% vyšší prodyšnost. Výhody jsou zřejmé – se systémem Geox zůstává oděv sušší a snižuje pocit vlhkosti. Tím se snižuje riziko onemocnění způsobené nadměrným pocením a „zimnicí“. To je důvod, proč Geox dýchá také za oděv.Copyright 2014 NUMERO UNO s.r.o. logo