NUMERO UNO s.r.o.

Sales

nmr collection  
franchising concept franchising concept
  business strategy

ceska-vlajka.png
potřebujete si koupit jeden pár sandálů na Vaši dovolenou?
potřebujete doplnit do Vašeho obchodu sportovní kolekci obuvi?
Váš stavající dodavatel vám není schopen doplnit odprodané velikosti a vy musíte své klienty posílat ke konkurenci?
potřebujete pro Vás projekt kolekci obuvi s Vaší značkou?

pokud si na výše uvedené otázky odpovíte ANO, jste u nás správně.

prodejny OUTDOOR's
na našich franchisových prodejnách můžete zakoupit vždy aktuální kolekci obuvi NMR. Více než 100 vzorů k každé sezoně je množství, ze kterého si i náročný zákazník vybere. pokud náhodou bude na prodejně vašw veliost vyprodaná, nevadí. Využijte našeho servisu a požadoanou elikost vám na prodejnu do druhého dne zašleme. Pokud preferujete zaslání domů zanecháte nám vaši adresu a kontakní mail a my ám zašleme prostřednistvím našeho e shopu zboží přimo domů.
Pokud Vám z nejakého důvodu obuv nesedí, vyměníme vám ji přímo na našich prodejnách nebo po zaslání zpět na adresu centrálního skladu. 

www.outdoors-store.cz

distribuce obuvi zančky NUMERO UNO / NMR

Vlastníte prodejnu se sportovním zbožím nebo s obuví? Pak jsme tu pro Vás... Požádejte si o katalog s distribučními cenami a pokus jste z ČR tak vám zboží dodáme do 24 hodi. NA Slovensko pak do 48 a zbytek Evropy max do 72 hodin. Nemáme žádné omezení, vyberete si sortiment jaký se Vám hodí, doplníte ho velikostmi které se Vám nejlépe prodávají. Pokud překročíte ninimální objednací částku dopravu máte zdarma.

Jmse dlouholetými dodavateli do významných sítí v ČR a na Slovensku. Známe jejich specifika a a umíme se s nimi vypořádat. Jedním z prvků, jakým to děláme je vývoj speciálních vzorů přímo pro tyto zákazníky.

anglicka-vlajka.png
Do you need to buy one pair of sandals for your holidays?
you need to add to your shop sports footwear collection?
Your current supplier will not be able to complete divestitures size and you have to send your clients to the competition?
need for your project is a collection of shoes with your brand?

if the above questions you answer yes, you are at the right place.

OUTDOOR shop's
our franchise stores you can purchase always current shoe collection NMR. More than 100 designs for every season is the amount from which you and demanding customer chooses. If you happen to be in the shop vašw veliost sold out, never mind. Use our service and you požadoanou Size of the store the next day to you. If you prefer to send home leave us your address and connected and mail and we will send am e entered using our shop goods directly to your home.
If you do not like shoes do not fit, we will replace it directly to our stores or sent back to the address of the central warehouse.

www.outdoors-store.cz

distribution of the used shoes NUMERO UNO / NMR

Do you own a sporting goods store or a shoe store? Then we are here for you ... Ask for catalog with prices and distribution of CR you attempt to deliver goods to you within 24 hourly. In Slovakia, then to 48 and the rest of Europe up to 72 hours. We have no restrictions, select a range of what you need, supplement it with sizes that are best for you to sell. If you exceed the amount ninimální Order shipping is free.

We are a long-term supplier to major networks in the Czech Republic and the Slovak Republic. We know their specifics aa we can deal with them. One of the elements they're doing is developing special designs directly to these customers.
Copyright 2014 NUMERO UNO s.r.o. logo